Przenieś się na kontynent Laruzji, do baśniowej krainy, w której nie wszystko układa się jak w bajce. Wypełniony magią i zamieszkany przez setki niezwykłych stworzeń ląd podzielony jest na tysiące niewielkich państewek, władanych przez słabych, głupich i nieudolnych monarchów. Pod ich krótkowzrocznymi, zrodzonymi z pychy rządami szerzy się chaos i anarchia. Ich słabość rodzi chęć rewanżu w sercach ich, zdawałoby się dawno temu pobitych wrogów. Setki stworzeń chwyta za broń i knuje spiski, by pomścić przeszłe, teraźniejsze lub choćby możliwe krzywdy… Albo też wyrządzić jakieś, korzystając z dogodnej okazji.

Wciel się w postać bohatera, starającego się skorzystać na narastającym chaosie, przeciwdziałać mu lub zwyczajnie przetrwać w trudnych czasach. Mieczem, magią, intrygami lub niezwykłymi umiejętnościami walcz o złoto, zaszczyty, polityczną i magiczną potęgę lub przeżycie. Zmierz się z mocami magii, odrażającymi potworami oraz Tymi Co Polują W Mroku i ich śmiertelnymi sługami. Pamiętaj jednak, by – nawet poradziwszy sobie z przeciwnościami losu – strzec się sztyletu wbitego w plecy.

Czas Waśni to kompletna, całkowicie darmowa gra fabularna, którą możesz za darmo i całkiem legalnie zassać z Internetu. W poniższym podręczniku znajdziesz:

– 400 stron maksymalnie wypełnionych treścią, a minimalnie formą.

– Wspierającą odgrywanie postaci, oryginalną, prostą mechanikę S.A.M, wspierającą zarówno sesje realistyczne, jak i heroiczne.

– Obszerny świat mogący rozmiarami konkurować z takimi krainami, jak te przedstawione na kartach najbardziej znanych settingów fantasy

– Blisko 400 zaklęć, oraz równie rozbudowane zasady innych dziedzin magii.

– Opis ponad stu stworzeń, dla których Człowiek to to samo, co Zdrowa Żywność.

– I wiele więcej.

Czas Wasni – podręcznik podstawowy

mapa 1

mapa 1

mapa2

mapa2

mapa3

mapa3

mapa4

mapa4

Reklamy